Strona główna Nasza oferta Atrakcje ośrodka Okolica Jezioro Cennik Dojazd Kontakt


Nasz ośrodek jest zlokalizowany w pobliżu miasta Sierpc w odległości 3 km od trasy Sierpc - Płock. Powierzchnia ośrodka wynosi około 39ha. Jezioro zajmuje powierzchnię ok. 14ha i ma głębokość ok. 6 m.

Działalność ośrodka ma charakter sezonowy. Główne możliwości wypoczynku to wędkowanie i grzybobranie, a także samodzielne wycieczki rowerowe i długie spacery po okolicznych malowniczych lasach.

Nasi goście mogą korzystać ze sprzętu pływającego, sprzętu rekreacyjnego, gier świetlicowych, rowerów turystycznych, biblioteki, świetlicy, sali telewizyjnej, boiska do piłki siatkowej, plażowej, koszykowej i kometki, kortu tenisowego i placów zabaw dla dzieci.

Przygotowaliśmy także dla naszych gości miejsce do grillowania i zabaw przy ognisku.

  Wspaniałe miejsce dla zabaw z dziećmi ...  

 

     

  Przyroda w zasięgu ręki ... Rowerowe wędrówki po okolicy

Nasz ośrodek dysponuje wypożyczalnią rowerów, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Zachęcamy do rowerowych wędrówek po malowniczej okolicy. PTTK Płock wytyczył w pobliżu naszego ośrodka parę tras rowerowych, a jedną z nich jest pokazana poniżej trasa do zabytkowego młyna wodnego, oddalonego od Nas o 8 km.  W ramach porannego rozruchu można rowerem objechać jezioro Bledzewskie i spotkać na tej trasie biegnącego wczasowicza, dbającego o swoją kondycję ...

         
 

     
 

     
 

     

  A także ryby i grzyby ...

 

     

Dodaj do ulubionych         Dodaj jako stronę startową                                                                                   Ostatnia aktualizacja:  03.03.2015